
Indeling Protos Weering zaalvoetbaltoernooi 2018
Op 22 december 2018 start de 42e editie van het Protos Weering zaalvoetbaltoernooi. Vanaf 18.00 uur strijden 100 teams weer om een plek in de grote finale in Angelslo op 5 januari 2019.
Het debacle van vorig jaar zal menig Raptim supporter nog vers in het geheugen liggen. Het ging in Dalen kansloos ten onder in de eerste ronde. Tegen NKVV werd destijds de enige overwinning behaald. Nieuwe ronde, nieuwe kansen zullen we maar zeggen, hopelijk revancheert het team van Jan Wielink zich en weet het dit jaar wel de volgende ronde te bereiken.
Raptim speelt dit jaar in de eigen Drostenhal. Het is ingedeeld bij Germanicus, KSC, SVZ uit Zeijen en Zandpol. Onderstaand het volledige speelschema (onder voorbehoud van wijzigingen):
Raptim - KSC
Zandpol - Germanicus
KSC - SVZ
Raptim - Zandpol
SVZ - Germanicus
Pauze
KSC - Zandpol
SVZ - Raptim
Germanicus - KSC
Zandpol - SVZ
Germanicus - Raptim
We hopen dat weer veel supporters de weg richting dit spektakel weten te vinden, kom op tijd want vol = vol. Kijk voor een volledig overzicht van alle duels en verdere informatie van die avond op deze site.
#samenzijnwijraptim
Dit bericht delen via: