• Home
  • Nieuws
  • Fanshop
  • Onze club
    • Algemeen
      • Accommodatie
      • Stichting Exploitatie Sportpark Vliegensvlug
      • Agenda
      • Clubgegevens
      • Richtlijnen Gezondere Kantines
      • Downloads
      • Historie
      • Huisregels
      • Privacy beleid
      • Lid worden
      • Onderscheidingen
      Bestuur
      • Hoofdbestuur
      Jeugd
      • Algemeen
      • Activiteiten
      • Kerngroep jeugdsponsors
      Commissies
      • Activiteitencommissie
      • Commissie Jeugdzaken
      • Kantinebeheer Commissie
      • Ledenadministratie
      • Sponsorzaken
      • Technische Zaken
      • Scheidsrechters
      • Toernooicommissie
      • Webredactie/Social Media
      • Wedstrijdsecretariaat
      Kleding
      • Contactpersonen
      • Kledingfonds
  • Wedstrijden
    • Programma
      • Deze week
      • Volgende week
      • Komende periode
      Afgelastingen
      • Actuele afgelastingen
      Uitslagen
      • Deze week
      • Vorige week
  • Teams
    • Senioren
      • Raptim 1
      • Raptim 2
      • Raptim 3
      • Raptim 4
      • Raptim 5
      • Raptim 6
      • Raptim 7
      • Raptim 45+
      • Raptim Oldstars
      Vrouwen
      • Vrouwen 1
      Jeugd onder 19, 17 en 15
      • JO19-1
      • JO19-2
      • JO17-1
      • JO17-2
      • JO17-3
      • JO15-1
      • JO15-2
      • JO15-3
      Jeugd onder 13, 11 en 10
      • JO13-1
      • JO13-2
      • JO13-3
      • JO12-1
      • JO11-1
      • JO11-2
      • JO10-1
      • JO10-2
      • JO10-3
      Jeugd onder 9 en 8
      • JO9-1
      • JO9-2
      • JO9-3
      • JO8-1
      • JO8-2
      • JO8-3
      • JO7-1
      • JO6-1
  • Sponsoring
    • Algemene Informatie
      • Contactpersonen
      • Sponsorpakketten
      • Sponsor worden
      Hoofdsponsor
      • Langeland-Borgman
      Jeugdsponsors
      • Bakker Groep Coevorden
      • ING
      Sponsors
      • Gouden sponsors
      • Zilveren sponsors
      • Overige sponsors
      • Raptim Club Support
  • Contact
Laadtijden:
Routes: False - 00:00:00.0156433
Menu: 00:00:00

Raptim pakt 3 punten tegen EHS'85

Raptim speelde vanmiddag een competitieduel tegen het al gedegradeerde EHS'85. Het won met 4-2 in een wedstrijd die nergens meer om ging.


Raptim begon met Kian Bosman in de laatste linie en Dennis Fecken in de spits. Vooraf was al duidelijk dat de wedstrijd nergens meer om ging, Raptim speelde zich vorig weekend veilig en EHS'85 degradeerde door een verliespartij tegen Dalen.

Het gebrek aan belang liet zich zien op het veld. EHS'85 gokte op een ingeving van Andrej Alilovic en Raptim had veel de bal; zonder daar veel kansen uit te halen. Het speelde slapjes en had moeite om de bal naar dezelfde kleur te spelen of een goede eindpas te geven.

Het eerste gevaar van de wedstrijd kwam dan ook van eerdergenoemde Alilovic. Hij ging in de 8e minuut alleen op keeper Marc Koert af, maar Koert bleef kalm en pareerde de inzet van de EHS spits.

Nadat Julian Ekkelenkamp in de 10e minuut op de paal had geschoten, was het EHS'85 dat op voorsprong kwam. Een onachtzaamheid in de verdediging stelde Alilovic in staat om in de 17e minuut de bal over Marc Koert te lobben. 0-1 voor EHS'85 en dat was gezien het spelbeeld tegen de verhoudingen in.

Raptim stelde voor rust nog orde op zaken. eerst was het Sem Schlepers die in de 25e minuut een afgevallen bal uit een corner met een onvervalste omhaal tot doelpunt promoveerde, en even voor rust mikte Kelvin Jager het leer vanaf een meter of 10 in de benedenhoek. 2-1 was dan ook de ruststand.

Na rust kreeg Raptim een aantal schietkansen via Kelvin Jager en Senna Kootstra, maar een doelpunt viel nog niet. In de 66e minuut viel die goal dan toch, met zijn eerste balcontact knikte de net ingevallen Bram Maes de 3-1 in het doel en hij gooide daarmee het duel in het slot. Even later volgde de 4-1, toen een mooie actie van Stijn van de Griend goed werd afgerond door Frank Ambergen.

De 4-2 van Andrej Alilovic via een penalty in de 78e minuut was voor de statistieken. Scheidsrechter Reints liet geen ruimte over voor blessuretijd en hij floot na precies 90 minuten af. Raptim speelde ongeinspireerd en slordig, maar schreef wel 3 verdiende punten bij.

Volgend weekend speelt Raptim opnieuw thuis, dan is Markelo de tegenstander.

Het verslag is van Jeroen Ramaker
De foto's zijn van Patrick de Groot

Dit bericht delen via:
Drents verbond
Samenwerking FC Emmen en amateurverenigingen

Raptim Social Media

Snelle Links

  • Home
  • Raptim 1
  • Lid worden
  • Mail redactie

Website door

Raptim Locatie

Klinkenvlier 1
7742 PG
Coevorden