Het was een spannende en overwegend sportieve wedstrijd tussen Raptim JO19-1 en Germanicus/CSVC JO19-1 zaterdagmiddag. Beide ploegen hielde elkaar goed in balans. Aan beide kanten waren in de eerste helft enkele kansen. In de rust was het nog 0-0.
We hebben een nieuwe trainer voor MO-17-1 . Het is Francis Leyting. Francis afkomstig uit Rotterdam waar hij trainer was van de MO17-1 van Xerxes. Francis woont sinds kort in Coevorden en is inmiddels al aan de slag bij de meiden. Wij wensen hem veel plezier toe bij Raptim.
Na de confrontatie met het sterke Drenthina stond er afgelopen zaterdag weer een sterke en ervaren tweede klasser op Raptim ‘E3’ te wachten. Ditmaal was Twedo JO11-1d de tegenstander.
Het komt regelmatig voor dat kinderen op de wedstrijdvelden voetballen. Zowel op doordeweekse dagen als in het weekend is dat niet langer toegestaan. Dit omdat de kwaliteit van de velden daardoor achteruit gaat. Natuurlijk is iedereen welkom om een balletje te trappen maar dan uitsluitend op het grote trainingsveld of de trainingsdriehoek. Hiervoor graag ieders begrip en medewerking.
Het bestuur en de technische commissie van Raptim zijn met de trainers van de 2e en 3e selectie een contractverlenging van één seizoen overeengekomen.Roeland Kwint is sinds het huidige seizoen verantwoordelijk voor de 2e selectie.
Afgelopen vrijdag wist Raptim met 5-2 van v.v. Emmen AV te winnen en plaatste zich als laatste club voor de halve finales. De shoot-out werd gespeeld in de JenS Vesting in Emmen tijdens de wedstrijd FC Emmen tegen FC Oss.
In het programmaboekje van de Groninger-studenten werd de hoop uitgesproken dat het na de wedstrijd in het clubhuis even gezellig zou zijn als bij de wedstrijd in Coevorden. Dat werd het van Raptim-zijde zeker niet. De ploeg werd op een 9-2 nederlaag getrakteerd.
Vanaf 4 maart 2017 dienen speelgerechtigde spelers zonder geldige spelerspas altijd een legitimatiebewijs bij zich te hebben. In dit nieuwsartikel leggen wij uit waarom dit zo is en wat de gevolgen hiervan zijn.
Dagblad van het Noorden Stadion Tijgers presenteert de actie "Het vervolg". Een vervolg op de succesvolle stadion tijgers actie van vorig seizoen met onder andere trainen met de profs van Emmen en een aantrekkelijk programma. Raptim is lid van het Drents Verbond, een samenwerking welke vanuit FC Emmen is opgezet.
De derde wedstrijd in de tweede seizoenshelft werd afgelopen zondag gespeeld tegen GVAV Rapiditas. Een terechte maar teleurstellende nederlaag voor Raptim 1. Het werd op de eigen thuishaven 1-2 voor de Groningers. Marnix Leferink kreeg de meeste waardering van de beoordelaars en werd bekroond tot Wensink Man of the Match.
Afgelopen vrijdagavond werd er weer geklaverjast in ons clubgebouw. De 1e prijs ging naar John Goffin en de poedelprijs naar Cor Hogenberg. De volgende kaartenavond is op 24 maart en begint om 20.15 uur.
Aankomende zondag speelt Raptim in Groningen tegen het studentenkorps van Forward. De selectie gaat met een touringcar naar Groningen. Voor supporters is het mogelijk mee te reizen voor een bedrag van 5 euro per persoon. Tot en met aanstaande woensdag is dit mogelijk. Opgave bij Lex Keen tel. 06-13182832.
Raptim won zaterdagmiddag met 1-0 van KZC '08 JO19-1. Het was een spannende wedstrijd waarin Raptim het aardig moeilijk had. Er werd niet echt mooi voetbal gespeeld. Het doelpunt viel uit een mooie vrije trap van Frank Ambergen.
De spanning in de 2 de klasse L is helemaal terug. Koplopers FC Assen en Raptim verloren hun wedstrijden tegen respectievelijk Valthermond en GVAV Rapiditas met 2-1. Door dit verlies krijgen Valthermond, Germanicus en Rolder Boys ook weer uitzicht op de eerste plaats.
Eindelijk weer een wedstrijd buiten, en dan tegen de directe concurrent onderin de ranglijst. Raptim staat op de één-na-laatste plaats, DZOH JO11-2 stond 1 plaatsje hoger. Winst betekent een plaats omhoog.